Rengeteg hívő és nem hívő ember mond köszönetet annak a fiatal spanyol illusztrátornak, aki rajzokkal ad reményt az embereknek. Az ábrák legfontosabb üzenete, hogy ebben a nehéz időszakban Isten nemhogy elfordult az emberektől, hanem pont fordítva: ott van velünk a bajban is!











