Hatvanhét ezren írták alá azt a petíciót Olaszországban, amelynek hatására az Olasz Püspöki Kar 72. általános gyűlésén a rákbetegek, daganatos betegek védőszentjévé választotta Mandic Szent Lipót kapucinus szerzetest, aki maga is nyelőcső daganatban szenvedett.












