Érzelmes interjút adott a közmédia „Isten kezében” című vallási műsorának Szikora Róbert énekes, az R-GO énekese. A beszélgetés során olyan váratlan témák is előkerültek, mint a cölibátus, de saját megtéréséről is beszélt a popsztár, aki a szeptemberi Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus arca lesz.












