„A testvériségről és a társadalmi barátságról” alcímmel írja alá új enciklikáját Ferenc pápa október 3-án Assisiben. A szentatya előtte szentmisét mutat be a ferences bazilikában, amelyet az egészségügyi helyzetre való tekintettel, a hívek részvétele nélkül tartanak.












