Múlt héten a Telex kicsit fanyar stílusban számolt be arról, hogy egy egri pap a Facebookon posztjában gyógyszeres dobozhoz hasonló kiszerelésben „reklámozza” a rózsafüzért. Sokan már azzal vádolták a papot, hogy arra buzdítja a hívőket gyógyszer helyett csak imádkozzanak – a teljesen indokolatlan túlkapások eredményeként bejegyzése ma már nem elérhető. A Margaret Blog szerzője, Hornisch Aliz véleménycikkel reagált a Telex írására – ezt változtatás nélkül közöljük.












