„Szerintem egy keresztyén nem így beszél, nem így viselkedik. Nem látszik rajtad eléggé, hogy szereted Istent, ha egyáltalán… Én nem csinálnám ezt, nem mondanám ezt, nekem nem férne bele, velem nem fordulna elő, mert nem hagynám, de te tudod. Azt hiszem, azzal teszem neked a legjobbat, ha megmutatom, milyen egy igazi, érett hívő.” Mondtál már hasonlókat vagy mondtak már neked? Az is lehet, hogy csak pillantásokkal éreztették.
A TeSó blog elgondolkodtató írását szemlézzük az ítélkezésről.












