Közleményben jelentette be Marton Zsolt váci püspök, hogy november elsejétől új rendelkezések lépnek életbe az egyházmegyéjében a súlyosbodó járványhelyzet miatt: kötelező lesz a szentmiséken a templomi szertartásokon a maszk, csak kézbe lehet áldozni és újra kiürítik a szenteltvíz-tartókat.












