Előfordult már veled, hogy beszélgetés során azon kaptad magadat: ömlik belőled a panasz? Még akkor is, ha egy jó dolog történt veled, próbáltad megtalálni benne a nehézséget? Ha szeretnél változtatni a hozzáállásodon, akkor van egy jó hírünk: igenis lehetséges! Le tudsz szokni a számodra és környezetedre is káros panaszkodásról, hogy a helyét átvehesse a hála és az optimizmus – ami szintén tanulható.












