„Bármennyire is érezzük, hogy nem tudunk megfelelni Isten mércéjének – és persze, hogy nem tudunk –, és bármennyire is tudjuk, hogy valójában a kegyelem fel is oldoz a megfelelési kényszerből, a legrosszabb, ahogyan erre az érzésre reagálhatunk, az a mindent vagy semmit mentalitás.” A TeSó blog erről szóló, igencsak elgondolkodtató cikkét szemlézzük.












