„Az egyház erkölcsi válságtól szenved” – fogalmazta meg közleményében az amerikai katolikus püspöki kar, amely az elmúlt időszakban kirobbant szexuális visszaélések botrányai okán tette közzé álláspontját. A közleményt Járai Judit tudósítása alapján a Magyar Távirati Iroda közölte.











