Az elmúlt napokban felgyorsult az amúgy is nagyon tevékeny püspök élete: vasárnap kinevezték a Szombathelyi Egyházmegye új püspökévé. A 777-nek adott interjújában elmondta: különleges élmény volt számára az elmúlt időszak, amiben ismét megtapasztalta a Gondviselés működését. Székely János püspököt jövőbeni terveiről és a cigánypasztorációs munkájáról is kérdeztük.












