Minden hetedik magyar fiatal számol be arról, hogy nagyon gyakran érzi magányosnak magát. Hogy lehet, hogy az egyik legtöbb lehetőséggel és emberi kapcsolattal rendelkező generáció egyben a legmagányosabb? Mi okozza ezt? És vajon milyen hatással lesz az életükre? Az Axióma videóját szemlézzük.












