Ha nem is tűkön, de mindenképpen reverendában ülve várják itthon a görögkatolikus papok a magyar labdarúgó-válogatott pénteki és hétfői mérkőzéseit. A feladat nem könnyű, hiszen Németország és Olaszország ellen lép pályára a nemzeti tizenegy, így nem csoda, ha nagy az izgalom a papok között is. A várakozás őrjítő pillanatairól a Facebook-on számoltak be.












