„Tudjuk-e értékelni azt, amink van, akkor, amikor van? Alapvetően nem ilyen az emberi természet. Ezért a látásmódért dolgozni kell. Nézőpontot kell váltani, hogy megláthassuk.” Kissné Berta Rita vendégszerzőnk – szokás szerint – elgondolkodtató és szép írása.












