A Papifrankó Instagram-oldalán jelentette be Hodász András és csapata, hogy folytatódnak a videók. Az újrakezdésnek köze lehet Erdő Péter interjújához, amelyben a bíboros leszögezte, hogy nem tiltotta el a videók készítésétől az angyalföldi plébánost.












