Szinte napi szinten összefutok olyan emberekkel, akiket a társadalom valamilyen formában igazán meggyötört. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon mi emberek miért ártunk egymásnak? Miért nem tudjuk önzetlenül és a múltbeli sérelmek felhánytorgatása nélkül a jót tenni embertársainkkal? Hatalmas kérdések, melyek talán örökké kérdések maradnak.












