Kitörőben van a nyári szünet, a diákok ujjongva lépnek ki az iskola kapuin. De ne áltassuk magunkat: a vakáció nem egy tét nélküli jutalomjáték, hanem egy olyan laboratórium, ahol a szabadságunkkal kell elszámolnunk. A sziklára épített szabadságról, egy jó nyári szünet pedagógiájáról írt Zsódi Viktor piarista tartományfőnök a 777-nek, melyhez Ferenc pápát is segítségül hívta.












